اطلاعیه خبری شماره۳ گزارش حرکت اعتراضی «ستاد هماهنگی …» از گوتنبرگ

انسان های شرافتمند و آزاده ساکن گوتنبرگ و حومه: ما همه شما را فرا می خوانیم که فردا یکشنبه بیست و دوم مه ؛ راس ساعت نه (۹) صبح مجددا درپایان پاساژ فمان، جنب کلاس اولسون با یکدیگر دیدار خواهیم نمود . اراده جمعی ما با تمام توان تحقق شعارهای زیر خواهد بود : گوتنبرگ جای تو نیست ، برو گم شو تروریست! سرنگون باد کلیت رژیم ننگ و نکبت رژیم جمهوری اسلامی ایران ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)

انسان های شرافتمند و آزاده ساکن گوتنبرگ و حومه:
ما همه شما را فرا می خوانیم که فردا یکشنبه بیست و دوم مه ؛ راس ساعت نه (۹) صبح مجددا درپایان پاساژ فمان، جنب کلاس اولسون با یکدیگر دیدار خواهیم نمود .
اراده جمعی ما با تمام توان تحقق شعارهای زیر خواهد بود :
گوتنبرگ جای تو نیست ، برو گم شو تروریست!
سرنگون باد کلیت رژیم ننگ و نکبت رژیم جمهوری اسلامی ایران
ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)

امروز مردم آزادیخواه و برابری طلب شهر گوتنبرگ همراه و همصدا با اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران در یک صف و به اعتراض به موجودیت نظام اسلامی ایران با شعار:
گوتنبرگ جای تو نیست ، برو گم شو تروریست!
گردهم ایی خود را آغاز خواهند کردند.

==========================
ایرانیان شرافتمند
حرکت اعتراضی ما در فضای آفریده شده درصف اعتراض علیه حضورعوامل سفارتی جمهوری اسلامی ایران درگوتتبرگ؛ مشحون از همدلی و اتحاد و همبستگی بود .
شعار: « اتحاد اتحاد ، ما با هم متحد می شویم ، تا برکنیم ریشه استبداد» به وسیع ترین شکل همچون پتکی قوی بر فرق ماموران رژیم می بارید.

برپایه اطلاعیه خبری شماره ۲، « ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)» برای سازماندهی تجمع اجتماعی امروزما شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ برابر با ۲۱ مه ۲۰۱۶ ابتداء یکدیگر را در انتهای پاساژ فمان ملاقات کردیم و بعد به طرف محدوده لی له بومن (Lilla Bommen ) رفتیم تا بیش ازچهاربعد ازظهر در برابر سفرای سفارتی رژِیم اسلامی ایران دست به اعتراض زدیم .

اطلاعیه خبری شماره۲ ایرانیان شرافتمند برپایه اطلاعیه خبری شماره یک ، « ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)»

فراخوان عام ایرانیان و انسان های شریف ! «ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)»

 


درحرکت اعتراضی امروز شنبه درحالی که شهر گوتنبرگ در سایه دو ماراتن نزدیک به یکصدهزار دونده قرارداشت ، محل اجاره ای ( خدمات کنسولی ) در گوشه دنج محله لی له بومن به یمن حضور پلیس سوئد، نزدیک به یک صد و پنجاه نفرازایرانیانی که ازجنوبی ترین نقطه سوئد تا شهر ها و کمون های اطراف گوتنبرگ را پوشش می داد، فضاحت برخورد ماموران رژیم را در برابر چشمان ما و ایرانیان متقاضی خدمات سفارتی ، به نمایش گذاشت.

این محل پرت و بدون سرویس لازم ،توسط کارچاق کن های سفارتی رژیم در شهر گوتنبرگ به زعامت «مجید فلاح» مدیر موسسه «اسب سفید»، که دو دوره حضور عوامل سفارت ، یاری دهنده رژیم درشهرما است ، اجاره وتمام روز خود سرویس رسان آنان بود.
ما بزود ی عکس ها و فیلم ها و گفتگوی های مردم عاصی وسراسر خشمگین را علنی خواهیم کرد .
نمایش اعتراضی امروز ما در مراحل گوناگون به پیش برده شد . سخنگویان « ستاد هماهنگی » به فارسی و سوئدی عناصر اصلی حرکت اعتراضی مان را به دفعات برای حاضرین و رهگذران توضیح می دادند . از تریبون عمومی ما همه سخنگویان گروهها و احزاب و پناهجویان و زن پناهجوی افغانستانی خانم » ماریا » نشان از همبستگی و اتحاد عمل متحدانه حرکت اعرتضی امروز ما بود .

در اعتراض امروز، نمایش تاتر خیابانی حکم شلاق توسط حاکم شرع مسلمین ، تحرک سمبلیک این حرکت سازمان یافته اعتراضی توسط پناهجویان سیاسی جوان درون صف ما بود . آواز و ترانه خوانی و رقص و پایکوبی در برابر عمله های ضد زن ، ضد خنده و ضد شادی ، آنچنان نمادی از زندگی و عینیت نقش چپ ها درآفرینشگری یک جامعه برابر حقوق رابا خود عرضه داشت .
در تمامی روزپلیس سوئد با سخنگویان ستاد در ارتباط بوده و زمینه یک برخورد سالم و ایده آل را به نمایش گذاشته شد که مسئول ارشد تیم پلیس به دفعات از ما تشکر کردند. نکته مرکزی حضور پلیس این بود که آنان به هیچ وجه در کار عوامل سفارت وارد عمل نشدند . درعوض سفارت چی های صد البته با مشاورت همین کارچاق کن های شهرما ، نگهبان های » باندی دوس» را که پلیس سوئد خود آنها را عامل گانگستری و تبهکاری می شناسد، را به خدمت گرفته تا عرصه را بیش از پیش برمردم تنگ نمایند.
فریاد های حقارت آمیز «نگهبان ها » ، آمیزه ای از نا بهنگامی ماموران نظام در درون اطاق ها و حضور این عوامل انتظامی در بیرون بود . اینان با سر پا نگهداشتن مراجعه کنندگان که در میان آنان زنان و مردان سالخورده و کودکان نیز بودند ، نمونه عینی فضاحت برخورد ماموران نظام اسلامی را درشهر گوتنبرگ را به نمایش گذاشت .
شعار : «جمهوری اسلامی همینه ، همینه » ؛ از جانب ما معترضین در برابرچشمان مردم منتظر، بیانگر عینیت یک رابطه متقابل عصر جاهلیت و بربریت و اعمال شریعه اسلامی اینبار درشهر گوتنبرگ توسط سفرای رژیم اسلامی بود

ذات حرکت اعتراضی روزشنبه در گوتنبرگ به گنجای به حقارت کشیدن تمامیت یک نظام دیکتاتور وتوتالیتر بود که همه سخنگویان همواره یاد آور می شدند که این نظام هم د ردرون کشور و هم در برون از مرزها ،جدا از هزاران جنایت آفریده اش تا به امروز ، تلاش می ورزد شما ها را همچنان ساعت ها در صف انتظار نگاه می دارد و شما را وا می دارد که برای گرفتن یک امضاء بیمقدار، حتما روسری بر سر نهید و به کرنش های ضد انسانی آنان گردن گزارید حرکت اعتراضی امروز قبل از پایان کار، توسط فعالان ستاد به یک جلسه وسیع در محوطه چمن به شکل باز به انجام رسید . حاضرین در ارزیابی از حرکت به نوبت صحبت کردند و نقاط قوت و ضعف حرکت را مورد ارزیابی صمیمانه قراردادند و با عزمی محکم ، آمادگی خود را برای حرکت اعتراض فردا اعلام داشتند.
انسان های شرافتمند و آزاده ساکن گوتنبرگ و حومه:
ما همه شما را فرا می خوانیم که فردا یکشنبه بیست و دوم مه ؛ راس ساعت نه (۹) صبح مجددا درپایان پاساژ فمان، جنب کلاس اولسون با یکدیگر دیدار خواهیم نمود .
اراده جمعی ما با تمام توان تحقق شعارهای زیر خواهد بود :
گوتنبرگ جای تو نیست ، برو گم شو تروریست!
سرنگون باد کلیت رژیم ننگ و نکبت رژیم جمهوری اسلامی ایران
ستاد هماهنگی اعتراض ایرانیان به حضور جمهوری اسلامی در گوتنبرگ (سوئد)

شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵ برابر با ۲۱ می ۲۰۱۶

عکس ‏‎Amir Javaheri Langroudi‎‏
عکس ‏‎Amir Javaheri Langroudi‎‏
عکس ‏‎Amir Javaheri Langroudi‎‏
عکس ‏‎Amir Javaheri Langroudi‎‏
عکس ‏‎Amir Javaheri Langroudi‎‏
Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: