اردوی کار: پیام نوروزی خامنه ای و شعار سالش بی تردید تهوع آورترین و کثیف ترین پیام نوروزی اوست.

از آن «اوج حوادث» تا آن «مایه عزت و افتخار» در پیام نوروزی خامنه ای و شعار «جهش تولید»
اردوی کار: پیام نوروزی خامنه ای و شعار سالش بی تردید تهوع آورترین و کثیف ترین پیام نوروزی اوست. این پیام نشان می دهد که خامنه ای و نظام ولایت مطلقه خطرناک ترین ویروسی است که به جان ملت ایران افتاده و همه چیزش را به تباهی کشیده است.

از آن «اوج حوادث» تا آن «مایه عزت و افتخار» در پیام نوروزی خامنه ای و شعار «جهش تولید»

▪️اردوی کار: پیام نوروزی خامنه ای و شعار سالش بی تردید تهوع آورترین و کثیف ترین پیام نوروزی اوست. این پیام نشان می دهد که خامنه ای و نظام ولایت مطلقه خطرناک ترین ویروسی است که به جان ملت ایران افتاده و همه چیزش را به تباهی کشیده است.

اول: اوج حوادث

▪️گفته: سیل، کرونا، زلزله و تحریم ها سال 98 را سال پرتلاطم برای ملت ایران کرد، ولی «اوج این حوادث» «شهادت سردار نامدار ایران و اسلام، شهید سلیمانی بود».

▪️از نظر خامنه ای کشتن حداقل 1500 نفر و اسارت حدود 10 هزار نفر در آبان گذشته، گرفتن جان 176 مسافر پرواز هواپیمای اوکراینی، آوارگی میلیونی مردم در اثر سیل ویرانگر آغاز سال، زلزله و مصیبت های مردم گرفتار، و حتی قتل عام کرونا که تا همین جا دهها پزشک و پرستار را به کام مرگ فرستاده و به تخمین روحانی می تواند 50 میلیون نفر را هم مبتلا کند و در کمترین برآورد بیش از یک و نیم میلیون نفر را بکشد، «اوج» حوادث سال نیستند! از نظر خامنه ای هلاکت قاسم سلیمانی اوج حادثه است. کسی که سرنوشت یک فرد را به خاطر باورهایش از سرنوشت صدها هزار انسان برتر می داند، نمی تواند منافع اکثریت عظیم ایرانیان را در «اوج» بگذارد؛ نمی تواند برای سرنوشت این اکثریت دلسوز باشد. ولایت فقیه ویروسی هزاران بار خطرناک تر از کروناست که در پیکر ملت نشسته و همه چیز را به نابودی کشانده. از این ویروس بیگانه با هستی مردم فقط مرگ و نیستی، فساد و تباهی، دروغ و نیرنگ «جهش» می کند.

دوم:مایه عزت و آبرو

▪️خامنه ای در پیامش در همان زمان که هلاکت قاسم سلیمانی را بر «اوج حوادث» سال 98 نشانده، جان باختن پزشکان و پرستاران فداکار در مبارزه برای نجات جان مردم از ویروس مرگبار کرونا و همیاری مردم در جریان سیل، کمک رسانی خودجوش به نیازمندان و از خودگذشتگی های سال گذشته را «مایه عزت و آبرو» دانسته است. این اما تنها چهره فرصت طلب و مصادره جوی ولایت فقیه را نشان می دهد: واقعا چقدر شناعت می خواهد که 200 میلیون یورو دارایی مردم محاصره شده در تحریم ها را برای تقویت سپاه قدس بدهی و پزشک و پرستار را بدون ماسک و دستش و گان و کیت تشخیص به کام مرگ کرونا بفرستی بعد شجاعت و رشادت و از جان گذشتگی آنان را هم به حساب خودت واریز کنی و مرگ شان را هم به نفع خودت مصادره کنی؟

▪️چقدر پستی و رزالت می خواهد که همین حالا حتی حاضر نباشی گوشه ای از سرمایه های نجومی غارت شده مردم در نهادهای معاف از مالیات زیر نظر ولایت فقیه را برای رفع نیازمندی های مردم و قرنطینه کامل آنها با هدف شکستن زنجیره انتقال ویروس کرونا هزینه کنی و در حالی که خود در مکان امن خزیده ای شاهد مرگ انبوه مردم باشی، بعد مرگ غم انگیزشان را «مایه عزت و آبرو»ی نظام خودت بدانی؟

▪️ما پزشکان و پرستاران که جان مان رفته و آینده خانواده های ما تباه شده؛ ما آواره گان همیشگی پای دیوارهای بلند زندان ها و سیاهچال های این نظام که عزیزان ما را به گروگان برده اید، ما مردمی که اجساد جوانان مان را از پشت سدها جمع کرده اید و به سر و پای شان به خاطر طلب نان و یک جرعه آزادی شلیک کرده اید، ما مردمی که آهی برای مان نگذاشته اید تا با ناله سودا کنیم ولی باز در همین وضع کنار هم ایستاده ایم و به هم کمک می کنیم، علیه موجودیت نفرت بار ولایت فقیه و حاکمیت نظام جمهوری اسلامی است که چنین می کنیم. ما برای حق بقا و دفاع از زندگی در برابر مرگ پرستان است که به هم تکیه می کنیم. شما که «اوج» تان سردار سلیمانی است، لکه ننگ ما مردم ایران هستید.

▪️عزت و آبروی ما، و کرامت در فقر نشسته ما، جای مصادره ندارد. «جهش تولید» بخورد توی سر رهبر این نظام! تجربه زیسته ما کارگران و زحمتکشان نشان می دهد که حتی تولید خشک و خالی؛ بسته نشدن کارخانه ها، دادن مزد در ازای کار انجام شده که همه جزو امور واقعا عادی است هم با نظام ایدئولوژیکی که اوج افتخارش «قاسم سلیمانی» است و مشتی رانت خوار غارتگر سرنوشت تولید را در دست دارند امکان ندارد و از جنس طنز سیاه است.

@ordoyekar

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

این وب‌گاه برای کاهشِ هرزنامه‌ها از Akismet استفاده می‌کند. در موردِ نحوهٔ پردازشِ داده‌هایِ دیدگاهتان بیشتر بدانید.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: